Alexandra Chando - Interview

15. května 2013 v 13:49 | K. |  Životopisy TLG
Přináším vám rozhovor s Alex, která hraje Sutton a Emmu v The Lying Game.

Jaký byl konkurz na roli Emmy a Sutton?
první konkurz byl s Chuckem [Pratt Jr.], který je výkonným producentem, a zodpovídá za castingy. Musela jsem udělat pár scén. Snažím si vzpomenout, jestli jsem dělala scénu se Sutton a nebo s Emmou.Věřím, že jsem to zahrála správně, a pak, když mě zkoušeli ve studiu jsem musela udělat scénu s Emmou a Sutton najednou. To bylo to tak náročné, protože v první řadě jsem byla strašně nervozní.Ale nějak jsem to zvládla.Ale bylo to velmi náročné.

Více v "celém článku" - K.

Jaké jsou rozdíly mezi hranim Sutton a Emmy?
Lépe se mi hraje Emma.Je to totiž milá,pečující osoba,která nemanipuluje s lidmi jako to dělá Sutton. Tohle jsou samožřejmě ty hlavní rozdíly, ale myslím,že Sutton v sobě má kousek Emmy. Byla by legrace,kdyby si ty dvě prohodily povahy. Emma je velmi emocionální a Sutton chce hlavně přežít.Snad to hraju dostatečně dobře,aby to lidé poznali.

Dáváte přednost hraní Sutton nebo Emmy?
Nedávno jsme se zamilovala do hraní Sutton.Je to prostě zábava pro změnu hrát tu zlou.
Byla jsem určitě v šoku, ale abych vám to celé popsala na to bych potřebovala tak 12 dílu..A přeci vám to tu nemůžu přeci všechno vyklábosit, ale můžu říct,že v poslední době jsem si hodně oblíbila scény s Ethanem a Danem. Jsem nadšená, protože fanoušci budou moci uvidět mezi těma dvěma trošku velkého napětí.Bude to opravdu zajímavé.

Velkým šokem bylo bezpochyby to, že se Laurel dozvěděla o dvojčatech.
Ano, určitě! Jsem tak ráda, protože Laurel je druh velmy pilné a chytré sestry. Miluji Laurel. Myslím, že je to jedna z mých nejoblíbenějších postav. [Smích] Trošku mi ale vadilo že na to přišla až teď.Ale zase to ten děj v seriálu trošku pozvedne.

TLG byl nebylu bez milostného trojuhleníku kompletní. Je tu něaká naděje pro Ethana a Emmu?
Ti dva se mi líbí z ruzných důvodů, ale myslím,že v hloubi duše všichni váme, že by ti dva měli bát spolu jen proto, že mají podobnou cestu životem. Pro Sutton bych hledala úplně nekoho jiného.Emma a Thayer mají velmi zajímavý vztah. Myslím, že je velmi příjemné je sledovat, protože Emma pořád cítí něco k Ethanovi a Thayer to moc dobře ví.

Musí být úžasné natáčet v Texasu.Mátě něaký oblíbený moment z natáčení?
Užíváme si spoustu zábavy..Jsme jako rodina, protože jsme vše, co se máme. Vzpomínám si ,že 4 týden po začátku natáčení 2.série jsme šli sjíždět řeku. Bylo to zábavné.V noci jsme šli i na koncert. Sbažíme se plánovat co nejvíce výletů a to zejména po Austinu. Chce využívat toho krásného počasí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama