Drama - dvojníci a štěstí (spoilery!)

5. června 2013 v 17:35 | K. |  News TVD
1) Silas má dvojníka

Dvojníkem je Stefan, ano, Petrovy ženy nejsou jediné s magií ve své krvi. Díky skulince, se vrátil Silas zpět k životu a zjistil, že kouzlo nesmrtelnosti samo o sobě má skulinu: dvojníky. Silas a Stefan sdílejí stejnou tvář. Stefan je Silasův dvojník, a teď je navíc uvězněn v trezoru na dně oceánu. "Museli jsme přesvědčit mnoho různých lidí, o tom, jak by to mohlo fungovat, a co udělat pro to, aby to fungovalo" říká Julie. "Aby jsme neskončili v podobné situaci jako s Katherine a Elenou, kde jsme vyčerpali Ninu do té míry, že jsme schopni ji dostat z postele, protože jsme ji omylem přepracovali. Paul umíral touhou zahrát si něco 'zlého' a v 5. sérii mu to bude splněno.

Více v celém článku

2) Jeremy
"To je něco, o čem jsme hodně mluvili" říká Julie. "Náš původní záměr byl rozloučit se Jeremym natrvalo. Pak ale vyvstala spousta otázek týkající se téhle dívky, která ztratila svého jediného žijícího příbuzného. V daném okamžiku to byla důležitá součást její cesty. Obecně, tahle věčná tragédie, která je s ní spojená, je opravdu smutná a opravdu skličující. " Nyní má Elena v 5. sérii šanci na štěstí. "S Jeremym zpět, se vrátí do starých kolejí, a může pokračovat ve svém životě jako Elena, kterou známe" říká Julie.

3) Bonnie
Jeremy nedostal zpáteční lístek zdarma do země živých snadno. Bonnie se obětovala, aby ho přivedla zpátky k Eleně, a teď je v pasti za závojem - neviditelné pro každého, kromě Jeremyho. "Není to naposled, co jsme viděli Bonnie. Kdyby nic jiného, ​​bude uprostřed příběhu pro nadcházející sérii, jen s několika novými komplikacemi." řekla Julie.

4. Delena


Nezatížené stvořitelským poutem, jejím smutkem, nebo dírou, kde bývala její lidskost, se Elena konečně dostal k rozhodnutí ohledně jejího milostného života s čistou hlavou - a vybrala si být s Damonem. "Ve smrti jsi to byl ty, kdo mě přiměl cítit se nejvíc naživu" řekla mu Elena. Ve správnou chvíli polibek! Nyní, se svým upířím přítelem po boku, by si mohla vychutnat vysokou školu. "Budeme mít možnost vidět, jak se Damon snaží být dobrým přítelem, a i když to nebude snadné, bude se snažit jako o život, aby to fungovalo, a opravdu budou mít skutečnou příležitost ke štěstí. "

5) Katherine


Toho, čeho se Katherine bojí nejvíce, je smrtnost. Elena jí ji dala. Jen nečekejte, že se teď Katherine změní v Elenu, když nemusí pít krev, aby zůstala naživu. "I jako člověk, je stále velmi, velmi špatnou osobou," směje se Julie. "Kdyby nic jiného, ​​cítí se hloupě, že si sama zapříčinila zranitelnost, a svou frustraci si vybíjí na Eleně. Když po ní Elena půjde, je Katherine vždy připravena to štěně pořádně nakopnout."

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 marie2624 marie2624 | Web | 5. června 2013 v 18:31 | Reagovat

Škoda, že 5. série je až v říjnu :/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama